Garanti ve İade Koşulları

What is Lorem Ipsum?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).-Siparişimi nasıl iade edebilirim?
İade işlemini gerçekleştirebilmek için, iletişim formunu doldurarak bize bilgi verebilir ya da ayshend.com online mağazamızın üyelik girişi kısmından e-mail ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra profilinize girerek siparişlerim sekmesine tıklayabilir sonrasında karşınıza gelen ekranda yer alan iade et butonuna tıklayarak iade edeceğiniz ürünü ve iade sebebinizi girerek iade işlemini başlatabilirsiniz.İlgili ürünü tarafımıza paketiyle birlikte eksiksiz karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir.ayshend.com siparişiniz ile ilgili değişim/iade istediğiniz kullanılmamış ürünü; barkodu, ürüne ait poşeti ve faturası ile birlikte , değişim/iade sebebinizi belirten not ile eksiksiz olarak tarafımıza gönderdiğiniz taktirde değişim/iade işleminiz başlatılacaktır.

-Kaç gün içinde ürünlerimi iade edebilirim?
"Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 14 gündür. 

-Ürün bedelinin iadesi ne kadar sürede yapılır?
İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz mağazamıza ulaştığı andan itibaren başlar ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler kayıtlı olan telefon numaranıza SMS, e-posta adresinize e-posta gönderilerek yapılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

-Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığım ürünün iadesi nasıl yapılır?
Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır

-Siparişimi iade edebilir miyim?
Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 14 gün içinde iade edebilirsiniz.


- İade edilen ürün niçin firmamız tarafından kabul edilmez?
İade etmiş olduğunuz ürün kullanılmışsa,yasal iade süresi 14 günü geçmişse, iade şartlarına uygun olarak firmamıza gönderilmemişse (iade prosedürü: ürün barkodlu,etiketli,poşetli ve düzgün katlanmış olarak gelmeli) buruşuk ve özensiz gönderilmişse ürününüz işleme alınmayarak tarafınıza tekrar geri gönderilmektedir.


- Değişim hakkımı ücretsiz kaç kere kullanabilirim?

Değişim ve iade hakkınız ücretsiz kargo ile 1 defaya mahsus kullanabilirsiniz.1 defanın dışında ek değişim talepleri için kargo bedeli müşteriye aittir.


Hakkımızda

Zeysanmoda.com

Her şey bir hayal ile başladı. Sonra o hayali 2010 yılında minik bir pazar tezgahı ile başlattık.Zaman içinde hem biz hem tezg...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..